s
انجام پروپوزال و پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری مدیریت اجرایی
نگارش پروپوزال و انجام پایان نامه کارشناسی ارشد انجام پروپوزال و پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری مدیریت اجراییمجموعه مدیریت اجرایی با هدف پرورش مدیرانی کارآمد و توانمند که قابلیت ارتقای مستمر بهره وری  

انجام پروپوزال و پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری مدیریت اجرایی

1394/2/25 | نسخه قابل چاپ | نویسنده : payannamehaa | اشتراک گذاری :

انجام پروپوزال و پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری مدیریت اجرایی


مجموعه مدیریت اجرایی با هدف پرورش مدیرانی کارآمد و توانمند که قابلیت ارتقای مستمر بهره وری  سازمانی را داشته باشند طرحریزی شده و در جمع گزینه های موجود برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد قرار گرفته است. این مجموعه دارای ۳ گرایش مدیریت اجرایی،MBA،مدیریت شهری ست که تفاوت این گراشها را می ‌توان در رویکرد هر یک از آنها در تعالی سازمان دانست. صرفنظر از گرایش مدیریت شهری که  نیازمند ۵ سال سابقه کار مدیریتی بوده و با هدف فراهم آوردن سطح آموزش بالاتر برای مدیران کنونی ایجاد گردیده است، تفاوت دو گرایش دیگر (مدیریت اجرایی و MBA) در رویکرد کمی و کیفی آنها به موضوعات کلان مدیریتی در سازمانهاست.


گرایش های مدیریت اجرایی در مقطع کارشناسی ارشد


مدیریت اجرایی


تحلیل مسائل و ارائه راهکارهای قابل اجرا برای انواع واحدهای تولیدی و خدماتی، سیستمهای اطلاع مدیریت (MIS) ، مباحث رفتار سازمانی و مدیریت موثرمنابع انسانی و در نهایت برنامه ریزی و مدیریت  استراتژیک گوشه ای از موضوعات مورد بحث در مدیریت اجرائی هستند. دانش آموختگان این رشته اغلب عهده دار پستهای  مدیریتی کلان نظیر واحدهای تولیدی- صنعتی بوده و یا در پستهای حیاتی نظیر مدیریت تاسیسات نفتی و پالایشگاهی ، طرح برنامه های کلان اقتصادی برای سازمانها و وزارتخانه ها و … فعالیت می نمایند.


مدیریت شهری


مدیریت شهری یک فعالیت شبه تجاری برای دولت هاست. به عبارت دیگرمدیریت شهری یعنی اداره امور شهری و کارایی بیشتر برای استفاده از وام‌های بانک جهانی می‌باشد. بعضی اوقات مدیریت شهری بعنوان ابزاری برای اجرای سیاستگذاریهای شهری در نظر گرفته می‌شود که به مفهوم علم اداره جامعه می‌باشد.


MBA


دوره کارشناسی ارشد مدیریت (MBA) یا Master of Business Administration به منظور پرورشی مدیران کارآمد جهت اداره سازمانهای اقتصادی – اجتماعی، تولیدی و خدماتی طراحی شده است. هدف این دوره پذیرش فارغ‌التحصیلان دوره‌های کارشناسی در رشته‌های مختلف به خصوص رشته‌های فنی و مهندسی افرادی است که قادر باشند در زمینه‌های ذیل انجام وظیفه نمایند. اداره و راهبری موثر و کارآمد سازمان با یک بخش تخصصی از آن نظیر بخش‌های تولیدی، بازریابی و فروش اطلاعات. ایجاد تحول در یک بخش تخصصی سازمان. طراحی، هدایت و رهبری تحول در کل سازمان پس از کسب تجارب عملی در مدیریت. کارآفرینی با ایجاد فعالیت‌های جدید در درون سازمان و یا ایجاد سازمانهای جدید. ارائه خدمات مشاوره‌ای و مطالعاتی در زمینه‌های مزبور بر مدیران سازمانهای اقتصادی و اجتماعی.
شماره تماس : 66127141-021
موضوعات مرتبط با این مطلب :
____________________________________________________
برچسب ها:
,
نام :
ايميل:
سايت:
کد تایید:
ارسال نظر به صورت خصوصي به مدیر سایت

ساخت وبلاگ