s
ترجمه مقاله ISI
ترجمه مقاله ISI ترجمه مقاله بررسی ترجمه ترجمه با کیفت بهترین کار ترجمه ترجمه مقالهISIترجمه مقالهISI با کیفیت بالااز این رو بسیار مهم است که در سال‌های اخیر میزان تولید علم در ایران به طرز شگفتانگیزی افزایش یافته است. تعداد مقالات ا

ترجمه مقاله ISI

1394/2/29 | نسخه قابل چاپ | نویسنده : payannamehaa | اشتراک گذاری :

ترجمه مقاله ISI

ترجمه مقاله ISI با کیفیت بالا از این رو بسیار مهم است که در سال‌های اخیر میزان تولید علم در ایران به طرز شگفت انگیزی افزایش یافته است. تعداد مقالات ایرانی نمایه شده در پایگاه ISI و همچنین پایگاه Scopus هر ساله به میزان بسیار زیادی رشد داشته است، به طوری که ایران در کنار چین و هند بیشترین رشد تولید مقالات در دنیا را داشته‌اند. بنابراین بسیاری از دانشجویان و اساتید ایرانی درصدد ارائه مقاله ISI هستند.

موسسه امین به دلیل همکاری با پژوهشگران و مترجمان بهترین دانشگاه‌های ایران، تاکنون صدها مقاله ISI را با همکاری دانشجویان و اساتید به سرانجام رسانده است. در بخش ترجمه، این موسسه با بهره‌گیری از یک سیستم بسیار کارآمد، کیفیت مقالات ترجمه شده را به حد بسیار قابل قبولی رسانده است.

مراحل ترجمه مقاله ISI

مراحل ترجمه مقاله ISI در موسسه امین بسیار دقیق بوده و حاصل سال‌ها تجربه در این زمینه است. این مراحل با مشاوره چندین ساعته با استاتید دانشگاه و تجربیات موسسه بدست آمده تا بهترین کار آماده شود. مراحل ترجمه مقاله ISI عبارتند از:

۱- دریافت و ویرایش مقاله فارسی: در گام نخست مقاله مورد نظر دریافت شده و توسط پژوهشگران رشته مربوطه (دانشجویان دکتری و پژوهشگران برتر موسسه) بازخوانی می‌شود. در صورتی که پزوهشگران موسسه اصلاحاتی را برای مقاله درنظر گرفتند، با هماهنگی دانشجو یا متقاضی این اصلاحات انجام خواهد گرفت.

۲- ارسال برای مترجم: اگرچه موسسه  با دهها مترجم همکاری دارد، اما برای ترجمه مقاله ISI فقط با تعداد معدودی از مترجمان که چندین دوره آموزشی را گذرانده و مدارک مربوطه را دارند همکاری می‌کند. این مترجمان مقاله را با بالاترین کیفیت ترجمه و در اختیار موسسه قرار می‌دهند.

۳- بررسی ترجمه: یکی از مهمترین مراحل ترجمه مقاله ISI در موسسه بازخوانی تمامی ترجمه‌های انجام گرفته است. در این مرحله مقاله ترجمه شده برای ۲ یا ۳ مترجم دیگر موسسه ارسال می‌گردد و نظرات آن‌ها درباره کیفیت ترجمه و اصلاحات احتمالی خواسته می‌شود.

۴- بررسی علمی: در این مرحله نیز یکی از پژوهشگران رشته مربوطه، متن انگلیسی مقاله را مطالعه می‌کند و آن را از نظر اصطلاحات علمی و ساختار کلی بررسی می‌کند. تأیید مقاله در این مرحله به منزله اتمام کار است.

۵- ارسال برای متقاضی: ترجمه مقاله ISI برای متقاضی ارسال می‌گردد. در صورت تأیید کار به اتمام می‌رسد. اما در صورتی که اساتید یا دانشجویان اصلاحاتی را در متن ترجمه درخواست نمایند این اصلاحات نیز انجام خواهد گرفت.شماره تماس : 66127141-021
موضوعات مرتبط با این مطلب :
نام :
ايميل:
سايت:
کد تایید:
ارسال نظر به صورت خصوصي به مدیر سایت

ساخت وبلاگ