s
تحلیل آماری با AMOS
تحلیل آماری با استفاده از نرم افزار AMOS رشته جامعه شناسی رشته جامعه شناسی رشته مدیریت بازرگانی تحلیل آماری با AMOSتحلیل آماری با AMOS یکی دیگر از تحلیل های رایج در انجام پایان نامه ها و نگارش مقالات است. AMOS برنامه ای است که برای کاربرد ساده طراحی گردیده

تحلیل آماری با AMOS

1394/2/29 | نسخه قابل چاپ | نویسنده : payannamehaa | اشتراک گذاری :
تحلیل آماری با AMOS
تحلیل آماری با AMOS یکی دیگر از تحلیل های رایج در انجام پایان نامه ها و نگارش مقالات است. AMOS برنامه ای است که برای کاربرد ساده طراحی گردیده و خصیصه اصلی آن مدل سازی معادلات ساختاری است و آن را به شیوه‌ای ترسیم می‌نماید که می‌توان به سرعت مدل‌ها را تعریف نمود و محاسبات را انجام داد و درصورت نیاز، آن‌ها را اصلاح کرد. این نرم افزار جعبه ابزاری دارد که به کاربرد انواع نمادها کمک می‌کند و به خوبی امکان اصلاح مدل ترسیم شده را فراهم می آورد.

نرم افزار AMOS در ابتدا با این هدف طراحی شد که به امر آموزش مدل سازی معادله ساختاری یاری رساند و شاید به همین دلیل است که تقریبا هیچ پیش فرضی در مدل ترسیم شده وجود ندارد و همه چیز باید توسط کاربر تعریف شود.

انجام تحلیل آماری با AMOS
تحلیل آماری با AMOS مکمل SPSS بوده و بسیار پیشرفته تر از نرم افزار های دیگر همچون لیزرل و SAS می باشد.  تحلیل آماری با AMOS بهترین نرم افزار جهت تجزیه و تحلیل مدل‌های معادلات ساختاری می باشد. با تحلیل آماری با AMOS می‌توان خطاهای اندازه گیری را محاسبه نمود که در نرم افزار SPSS اینکار غیر قابل انجام است. تحلیل آماری با AMOS ابزاری برای تجزیه و تحلیل داده های آماری است که از مهمترین آنها می توان به مدل سازی معارلات ساختاری، تجزیه و تحلیل ساختارهای کواریانس و یا مدل سازی علی اشاره کرد.

همچنین تحلیل آماری با AMOS امکان مشخص کردن برازش مدل ها را فراهم می کند که چنین کاری با SPSS امکان ندارد. همچنین تحلیل آماری با AMOS امکان مدیریت داده ها را فراهم کرده و به خوبی می توان داده‌ها را در قالب‌های مختلف به صورت خام و یا به شکل ماتریس‌های واریانس – کواریانس از سایر نرم افزارها فراخواند. با تحلیل آماری با AMOS می‌توان داده ها را به شکل چند گروهی مدیریت نمود، به نحوی که آن‌ها را برای نمونه‌های مختلف مورد آزمون قرار داد و نتایج را باهم مقایسه نمود.

ویژگی‌های آموس
تحلیل آماری با AMOS از توانایی وارسی نرمال بودن تک متغیره و چند متغیره را دارد.

تحلیل آماری با AMOS به خوبی داده‌های پرت را مدیریت می کند.

تحلیل آماری با AMOS امکان برآورد پارامترهای روش‌های مختلف را داراست که از جمله آن‌ها می‌توان به حداکثر درست نمایی، حداقل مربعات، و غیره اشاره نمود.

تحلیل آماری با AMOS برون دادی بسیار زیبا و قابل فهم را ارایه می دهد.

تحلیل آماری پایان نامه با نرم افزار AMOS
تحلیل آماری با AMOS برای پایان نامه پایان رشته مددکاری

تحلیل آماری با AMOS برای پایان نامه پایان رشته کشاورزی

تحلیل آماری با AMOS برای پایان نامه پایان رشته روانشناسی عمومی

تحلیل آماری با AMOS برای پایان نامه پایان رشته کتابداری

تحلیل آماری با AMOS برای پایان نامه پایان رشته مدیریت بازرگانی

تحلیل آماری با AMOS برای پایان نامه پایان رشته جامعه شناسی
تحلیل آماری با AMOS برای پایان نامه پایان رشته پزشکی

تحلیل آماری با AMOS برای پایان نامه پایان رشته جامعه شناسیشماره تماس : 66127141-021
موضوعات مرتبط با این مطلب :
نام :
ايميل:
سايت:
کد تایید:
ارسال نظر به صورت خصوصي به مدیر سایت

ساخت وبلاگ